بازسازی ساختمان2020-04-04T06:29:47+00:00

 

بازسازی ساختمان یکی از ساده ترین راهکارهای است که شما می توانید با کمترین هزینه به ایده ال ترین اهداف دست پیدا کنید. البته اگر این امر زیر نظر یک متخصص توانمند و با دانش فنی کافی دنبال شود در غیر این صورت شما به نتیجه دلخواه دست پیدا نخواهید کرد. تأثیر مشاوره با شرکت های متخصص و فعال در زمینه بازسازی منزل بسیار زیاد است. از همین رو به شما توصیه می کنیم پیش از شروع به هر اقدامی با متخصصین این امر ارتباط برقرار کنید و سپس دست به بازسازی منزل خود بزنید. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا صفر تا صد بازسازی منزل را با شما عزیزان در میان بگذاریم پس با ما همراه باشید.

بازسازی ساختمان - رنگ سال 2020 در بازسازی ساختمان

بازسازی داخلی منزل

بازسازی ساختمان می تواند از نمای بیرون تا فضای داخلی با راهکارهای متفاوتی دنبال شود. برای ایده پردازی فضای داخلی چند پیشنهاد سازنده برای شما داریم. شما می توانید کف پوش و یا دیوار پوش منزل خود را برای شروع تغییر دهید. استفاده از پارکت، سنگ و یا هر چیز دیگری که برای شما مقرون به صرفه می شود در کنار استفاده از رنگ یا کاغذ دیواری برای دیوار پوش ها این مهم را در اختیار شما قرار می دهد که به یک بکراند تأثیر گذار در محیط دست پیدا کنید. در ادامه می توانید با استفاده از شومینه، آینه دیواری، پارتیشن های دیواری، کابینت آشپزخانه و یا هر چیز دیگری دست به ایده پردازی بزنید.

بازسازی ساختمان - بخش های داخلی منزل

بازسازی ساختمان قدیمی

بازسازی ساختمان شما می تواند با بازسازی اتاق نشیمن، اتاق خواب، سرویس بهداشتی، اتاق پذیرایی، راهرو و یا هر فضای دیگری در منزل دنبال شود. هر ساختمانی یک عمر مفید دارد که اگر با استهلاک روبرو شود قطعا زیبایی اولیه خود را از دست می دهد از همین رو شما با مرمت و بازسازی می توانید زیبایی نهفته آن را بار دیگر به تصویر بکشید. به عنوان مثال شما برای سرویس بهداشتی می توانید از کاشی و سرامیک جدید بهره بگیرید و نمای کلی این محیط را به لطف طیف های رنگی متفاوت کاشی و سرامیک به راحتی تغییر دهید. استفاده از کاغذ دیواری و کمدهای دیواری ویترینی برای اتاق پذیرایی می تواند یک گزینه انتخابی مناسبی باشد و با نور پردازی متفاوت همراه با رنگ آمیزی می توانید فضای اتاق نشیمن و اتاق خواب خود را دچار تغییر تحول کنید.

هزینه بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان و هزینه نهایی آن امری است که به نظر کارشناسان مرتبط می شود. به عنوان مثال شاید شما تصور کنید که مرمت کردن ساختمان از پایه به صرفه تر است اما متخصصین این امر با بررسی تمامی جوانب بازسازی را با مخارج بسیار کمتر و نتیجه گیری ایده ال تر به شما پیشنهاد می دهند. شاید مرمت بخشی از منزل مثل پشت بام و گچ کاری اتاق نشیمن یا اتاق پذیرایی جلوه ناخوشایندی که به تصویر کشیده شده است را مرتفع کند و دیگر نیازی به تخریب ساختمان برای بازسازی مجدد نداشته باشد، زیرا این امر هزینه زیادی را در پی دارد. پس این را به یاد داشته باشید که هزینه بازسازی منزل به پارامترهای استفاده شده برای تعمیر و مرمت مربوط می شود. استفاده از کاغذ دیواری ضد آب به مراتب هزینه بالاتری را از کاغذ دیواری های معمولی در بر دارد. استفاده از پارکت چرمی از سرامیک قیمت تمام شده بیشتری را برای شما به همراه دارد. این مهم را با کمک متخصص این امر می توانید با مقرون به صرفه ترین هزینه ها به راحتی دنبال کنید.

بازسازی ساختمان قدیمی - دکور ابی 2020

عوامل تأثیر گذار بر نرخ بازسازی ساختمان عبارت است از

قیمت مصالح

بازسازی ساختمان و زمانی که قرار است این امر دنبال شود بر روی قیمت تمام شده بسیار تأثیر دارد. بر فرض در فصل بهار و تابستان هزینه خرید مصالح و کارگر به مراتب در فصل زمستان کمتر است.

فصل بازسازی

در فصل زمستان صفر تا صد کار به دلیل دیرتر خشک شدن مصالح قدری بیشتر زمان می برد که در قیمت تمام شده و تحویل کار تأثیر می گذارد.

 نیروی کار

نیروی کار متخصص و یک کارگر ساده پارامترهای است که بسته به نیاز شما برای یک تغییر دکوراسیون حرفه ای و یک ایده پردازی ساده در نرخ نهایی کار تأثیر می گذارد.

متراژ ساختمان

اندازه ساختمان هر چقدر بزرگ تر باشد برای بازسازی نیاز به مصالح بیشتری دارد که این امر تأثیر مستقیم بر روی قیمت تمام شده خواهد داشت.

 عمر مفید ساختمان

هر چقدر از عمر ساختمان بیشتر گذشته باشد نیاز به مرمت و بازسازی نیز بیشتر احساس می شود که این امر هزینه کار را بیشتر یا کمتر تخمین می زند.

مراحل بازسازی ساختمان

بازسازی منزل به بخش های متفاوتی تقسیم می شود. در قدم اول شما باید با شرکت بازسازی منزل و پیمانکاران مرتبط با این امر ارتباط برقرار کنید. سپس میزان تغییراتی که در راستای بازسازی و نوسازی نیاز است را با متخصصین در میان بگذارید. مراحل بازسازی منزل به دو بخش تقسیم می شود.

بخش اول تخریب

 اگر نیاز به تخریب ساختمان باشد باید هزینه گچ کاری، کاشی کاری، نور پردازی، کف سازی، تعویض کابینت و شیر آلات، رنگ آمیزی دیوار، استفاده از دیوار پوش و ده ها پارامتر دیگر باید در نظر گرفته شود.

بخش دوم تغییر دکوراسیون

 برای تغییر دکوراسیون شما تنها با نمای داخلی ساختمان کار خواهید داشته که این نما می تواند دکوراسیون آشپزخانه، اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی و سایر بخش های داخلی منزل باشد که به مراتب هزینه کمتری نسبت به تخریب در پی دارد.

قرارداد بازسازی ساختمان

 بازسازی منزل عموماً پس از کسب مشاوره های رایگان و مشاهده منزل انجام می شود. در قدم اول مهندسین و متخصصین بخش دکوراسیون داخلی فضای داخلی منزل را مشاهده می کنند و بر اساس برآوردی که از هزینه ساختمان در سر دارند قراردادی را تنظیم می کنند. در طی این قرار داد صفر تا صد کارهای که قرار است برای بازسازی منزل انجام شود لحاظ می شود و پیش فاکتوری در ابتدا برای تهیه مصالح و لوازم جانبی که برای بازسازی نیاز است در اختیار مشتری قرار داده می شود. پس از انجام کار توسط کارفرما و برآورد نهایی هزینه و طراحی دکوراسیون داخلی فاکتور نهایی برای مشتری آماده و تحویل می گردد. البته شرکت های مرمت و بازسازی منزل هر کدام روال کاری مخصوص به خود را پس از برآورد هزینه دارند.

مراحل بازسازی ساختمان

تعمیرات و بازسازی ساختمان

بازسازی منزل خود را می توانید با تعمیرات جزئی دنبال کنید. برای این منظور می توانید از نصب شومینه برای اتاق نشیمن استفاده کنید یا از هنر آینه کاری با نمونه کارهای بسیار متنوع و متفاوت در راستای ایده پردازی منزل بهره بگیرید. طراحی سقف کناف، نور پردازی، بازسازی تراس ویلا، تغییر نمای کف و دیواره، نصب هالوژن در فضای باز تراس و تغییر دکوراسیون داخلی به صورت کلی تنها بخشی از پارامترهای است که شما برای تعمیرات و بازسازی منزل خود در پیش رو دارید.

تلفیقی از بازسازی مدرن و سنتی


 بازسازی ساختمان خود را می توانید به صورت تلفیقی دنبال کنید که این امر متناسب با نیاز شما دنبال می شود. به عنوان مثال شما می توانید فضا سازی منزل خود را با عناصر دکوری سنتی که در دنیای مدرن امروز تولید و عرضه می شوند دنبال کنید. بر فرض استفاده از درب و پنجره های سنتی، یا استفاده از تخت های دکوری که به جای میز و صندلی استفاده می شود یا استفاده از وسایل دکوری نوستالژی برای ایده پردازی به عنوان یک دیوار کوب و ده ها ایده دیگر که همگی به نیاز شما بستگی دارد. شاید شما تمایل داشته باشید که دکوراسیون داخلی منزل تان به سبک مدرن ساده و لوکس دنبال شود اما با استفاده از عناصر دکوری سنتی فضای سازی منزل دنبال شود. برای این منظور می توانید از سبک های تلفیقی که خیلی تضاد و بدفرمی را جلوه نمی دهد استفاده کنید.

تلفیقی از بازسازی ساختمان

ایده های بازسازی ساختمان برای نوروز ۹۹

 بازسازی ساختمان با شروع سال جدید بدون شک اگر با تغییر دکوراسیون همراه باشد هزینه زیادی را برای شما به همراه ندارد. از آنجایی که پیش از شروع سال جدید قدری هوا سرد است و مصالح و کارگر را باید با نرخ بیشتری خریداری کرد به شما توصیه می کنیم به جای تخریب ساختمان از روند بازسازی داخلی بهره بگیرید. این امر زمان و هزینه زیادی را برای شما در پی ندارد و شما را به یک دکوراسیون زیبا و ایده ال نزدیک می کند. استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی برای نمای پشت میز تلویزیون، استفاده از کمدهای چوبی در فضاهای مرده مثل زیر راه پله یا بین دو ستون، استفاده از روکش های مخصوص برای تغییر تم رنگی کابینت های آشپزخانه، رنگ آمیزی یا استفاده از کاغذ دیواری و ده ها امر دیگر در راستای ایده های بازسازی منزل برای نوروز ۹۹ در پیش روی شما قرار دارد.

کلام آخر پیرامون بازسازی منزل

مشاوره با شرکت متخصص و فعال در زمینه بازسازی منزل، تخریب ساختمان و یا تغییر دکوراسیون، شروع ساخت با توجه به نیاز مشتری، نازک کاری و زیبا سازی ساختمان، بازسازی داخلی، رنگ آمیزی، نصب کف پوش، تصمیم گیری در راستای طراحی دیوارها، بازسازی آشپزخانه، بازسازی حمام و سرویس بهداشتی، بازسازی اتاق خواب و ده ها امر دیگر در راستای بازسازی منزل از صفر تا صد مورد توجه قرار می گیرد.

ایده های بازسازی ساختمان

پنج مرحله از مراحل بازسازی ساختمان

امروزه به دلایل مختلفی تخریب و بازسازی ساختمان ها در وسعت های مختلفی صورت می گیرد. مراحل بازسازی ساختمان یکی از مهمترین نکاتی می باشد که افراد برای زیبا سازی ساختمان خود از آن استفاده ‌کنند. این مراحل بخش های متفاوتی را دارد. در ابتدا شما باید با یک تصمیم گیری مناسب، نسبت به بازسازی ساختمان خود اقدام نمایید.

مراحل بازسازی ساختمان را به کسانی بسپارید که در این زمینه آگاهی کافی دارند. همچنین داشتن بودجه مناسب و رعایت مراحل تخریب و بازسازی از مهم ترین بخش هایی می باشد که ما در این متن قصد داریم نسبت به آن ها اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم.

مراحل بازسازی ساختمان باید دقیق و کاملاً به صورت علمی انجام شود. معمولاً تخریب و بازسازی ساختمان به دلایل مختلفی صورت می گیرد. ممکن است یک ساختمان دچار فرسودگی شده باشد و سکونت در آن کمی با خطر جانی همراه باشد. در بعضی از اوقات در زمان معماری و طراحی یک ساختمان، اشتباه عمل شده است. به همین دلیل مراحل بازسازی ساختمان صورت می گیرد تا محیط آن دلنشین تر و زیباتر شود. چنانچه قصد دارید مراحل بازسازی ساختمان را به خوبی مورد بررسی قرار دهید، با ما تا پایان همراه باشید.

بازسازی ساختمان - اتاق پذیزایی
بازسازی ساختمان - گروه لک پور
بازسازی ساختمان - گروه لک پور - تغییرات آشپزخانه
بازسازی ساختمان - گروه لک پور - قسمت آشپزخانه
بازسازی ساختمان - گروه لک پور - سرویس بهداشتی

بازسازی ساختمان و نور پردازی های مدرن

نور پردازی های که این روزها بسیار مرسوم شده است سبب می شود شما بتوانید به یک بازسازی مدرن دست پیدا کنید. این امر با استفاده از سقف های کاذب جدید برای شما جلوه زیباتری به خود می گیرد. سبک نور پردازی و روش های نوینی که برای ایده پردازی با استفاده از نور و تم های رنگی لامپ های تزئینی برای شما فراهم است راهکاری بسیار ایده ال برای زیباتر جلوه دادن دکوراسیون داخلی منزل شما برای یک بازسازی ساختمان مقرون به صرفه به شمار می آید.

تم های رنگی متفاوت برای بازسازی ساختمان

رنگ آمیزی اتاق نشیمن، اتاق خواب و اتاق فرزند شما از جمله گزینه های کمکی است که شما برای بازسازی ساختمان خود می توانید از آن ها استفاده کنید. تم های رنگی اگر با رعایت قواعد و دستور رنگ شناسی دنبال شود و سبک های که برای دکوراسیون داخلی مد نظر قرار داده می شود استفاده شود شما را در این راه با مقرون به صرفه ترین هزینه ها یاری می رساند.

استفاده از کاغذ دیواری یکی از ساده ترین راهکارهایی است که برای تغییر تم رنگی ساختمان مد نظر قرار داده می شود.

استفاده از کاغذ دیواری با تم های رنگی مشابه برای اتاق نشیمن
استفاده از کاغذ دیواری با تم های رنگی متفاوت برای اتاق خواب
استفاده از کاغذ دیواری برای اتاق کودک
کاغذ دیواری های سه بعدی برای قاب پشت تلویزیون
کاغذ دیواری های قابل شستشو برای نمای آشپزخانه و سرویس بهداشتی

بازسازی داخلی ساختمان

بازسازی اتاق نشیمن : برای این مهم می توانید از تغییر دکوراسیون و ایده پردازی با سبک های مدرن رنگی نیز کمک بگیرید. شما با ترمیم و مرمت فضای داخلی منزل خود می توانید اتاق نشیمنی متفاوت تر را شاهد باشید. برفرض جابجایی مبلمان و میز نهار خوری را با اضافه کردن فضای که آینه کاری شده است و چیدمان میز نهار خوری برای بازسازی منزل خود استفاده کنید.

بازسازی اتاق خواب : اتاق خواب خود و یا فرزندتان را با استفاده از کاغذ دیواری های سه بعدی برای فضای پشت تخت خواب خود با کمترین هزینه به بازسازی مدرن نزدیک کنید. استفاده از استیکر های عروسکی و ایده پردازی به سبک شخصیت های کارتنی و جنگلی می تواند برای اتاق نوزاد شما بسیار مؤثر واقع شود.

بازسازی سرویس بهداشتی : سرویس بهداشتی را با استفاده از کاشی های جدید و سرویس بهداشتی سنگی هم رنگ با تم رنگی کاشی های خود متفاوت تر از گذشته دیزاین کنید. این را به یاد داشته باشید که تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی و بازسازی این بخش از منزل علاوه بر زیبا سازی به سلامت بیشتر اعضای خانواده شما نیز کمک کند.

بازسازی اتاق پذیرایی : اتاق پذیرایی را می توانید با اضافه کردن کمدهای دیواری دکوری متفاوت تر از هر زمان دیگری به تصویر بکشید. استفاده از قاب های دیواری آینه کاری شده، پارتیشن های چوبی و تغییر در سبک دکوراسیون شما را به بازسازی ساختمان در این بخش از منزل یاری می کند.

تغییر و طراحی دکور و بازسازی ساختمان میتواند روح خانه را تعالی بخشد و شادابی و نشاط مضاعفی به شما ارایه کند,ذات تغییر مثبت بوده بنابراین گروه لک پور سعی بر این مهم دارد گامی رو به جلو برداشته و شما را همراهی کند.